Room77- projektowanie wnętrz stylowych
Start - Kim jesteśmy?RealizacjeOferta | OfferSklep meblowyPoradnik budującegoWycena projektuKontakt | Contact


tapicerowane pufy do eleganckiej sypialni


romantyczne bieliźniarki


wezgłowia ratanowe


tapicerowane francuskie wezgłowia


bogate wezgłowia


stylowe szafy do sypialni


łóżka w jednej całości


łóżka na nóżkach!


nowoczesne w stylowym


łóżka pikowane


łóżko z baldachimem


elegancka pościel cz. I


łóżko dla konesera

{ NOWOCZESNE W STYLOWYM }

Sypialnia to miejsce szczególnie ważne, zaciszne i przytulne z dominacją tkanin, wykładzin, tapet i miłych dla oka obrazków. Meble obijane tkaninami w harmonii z dekoracją okien a łóżka stanowią kwintesencję nowoczesnego stylu. Styl angielski w sypialni, to tak jak i w odniesieniu do innych stylowych wnętrz Państwa domu, oznacza przyjęcie konwencji, w której fundamentem jest Wasz styl życia i analiza własnych potrzeb, a użyte do realizacji środki są kwestią osobistego wyboru.


Eklektyzm stylu- połączenie nowoczesnego z klasyką
Eklektyzm tego stylu pozwala na użycie mebli i innych przedmiotów, kierując się ich wygodą, funkcją i własnym gustem. Tym co harmonizuje wnętrze to osobiste podejście do koloru i właściwy wybór motywów na tkaninach, tapetach i obrazkach. W urządzaniu sypialni, która jest najbardziej prywatnym miejscem niezbędne są meble takie jak łoże, nocne stoliki i szafki, toaletka, parawan, bieliźniarka, komoda, a także szafa garderobiana, fotele wraz z ogólnym wystrojem sypialni, wykonane są indywidualnie każda sypialnia, tak jak każdy z nas, jest indywidualna i niepowtarzalna.
Odpowiednio zaprojektowana sypialnia stanowi prawdziwą oazę spokoju. Aranżując tak ważną dla wszystkich przestrzeń warto skorzystać z klasycznych wzorców odwołując się na przykład do wielowiekowej tradycji stylizacji wnętrz w stylu francuskim, czy też całkowicie odmiennym stylu angielskim.

Prostota
Styl aranżacji klasycznych wnętrz w połączeniu z nowoczesnymi meblami narodził się stosunkowo niedawno ale szybko rozprzestrzenił się po całej Europie. Najbardziej charakterystyczne cechy tego stylu to: prostota kształtów i symetria wynikająca z podporządkowania wszystkich elementów wyposażenia jednej osi. Aranżując przestrzeń na podobieństwo klasycznych wzorców warto zaplanować dokładnie wszystkie szczegóły- tapety, lampy podłogowe lub stołowe, kinkiety.

Tajemniczość wnętrza sypialni
Całkowitym przeciwieństwem francuskiego stylu w aranżacji wnętrz jest styl angielski, który największą popularność zyskał w czasach wiktoriańskich i do dziś króluje na Wyspach Brytyjskich. Dekoracyjność ścian, sufitów dzieki cokołom, gzymsom, kapitelom w połączeniu z prostą formą łóżka zaciekawia widza. Dostrzega w nich elegancję, powiew świeżości. Klasyka nie jest już dla niego buduarem, kojarzącym się z kurzem, zbytnią dekoracyjnością. Room77 takie wnętrza nazywa luksusowymi.

Elegancka aranżacja na długie lata
Oglądając piękne wnętrza chętnie przenieślibyśmy ich romantyczny charakter do naszego domu. Dzięki właściwej aranżacji sypialni i odpowiednim lampom, kolorystyce pościeli, pledów i koców możemy odwzorować podobny klimat i nastrój w swoich własnych sypialniach.
ZDECYDOWANIE POLECAMY!


łóżko tapicerowane,projektowanie sypialni,projekty sypialni, room77


łóżko tapicerowane,projektowanie sypialni,projekty sypialni


łóżko tapicerowane,projektowanie sypialni,projekty sypialni


łóżko tapicerowane,projektowanie sypialni,projekty sypialni nowoczesnych i stylowych, room77
Opracowanie: Room77
Zdjęcia prasowe firm
Strona Główna | O nas | Realizacje | Oferta | Kontakt | Sklep meblowy | Wycena projektu | Poradnik budujacego