Room77- projektowanie wnętrz stylowych
Start - Kim jesteśmy?RealizacjeOferta | OfferSklep meblowyPoradnik budującegoWycena projektuKontakt | Contact


tapicerowane pufy do eleganckiej sypialni


romantyczne bieliźniarki


wezgłowia ratanowe


tapicerowane francuskie wezgłowia


bogate wezgłowia


stylowe szafy do sypialni


łóżka w jednej całości


łóżka na nóżkach!


nowoczesne w stylowym


łóżka pikowane


łóżko z baldachimem


elegancka pościel cz. I


łóżko dla konesera

{ łóżko do sypialni z baldachimem }

Prezentujemy przykładowe projekty wnętrz sypialni z zastosowaniem eleganckich, luksusowych łóżek z baldachimem. Optycznie lekka konstrukcja baldachimu często wykonana jest z solidnego drewna czereśniowego, orzechowego lub z metalu.


elegancka sypialnia, łóżko z baldachimem, projektowanie sypialni

Fot. Nowoczesny kształt łóżka z baldachimem w udanej konfrontacji stylistycznej z klasyczną, ozdobną sypialnią


Łóżko z baldachimem jest niezwykle eleganckim, odważnym i romantycznym elementem wyposażenia sypialni. Często kojarzy się z pałacowym XVIII wiecznym buduarem- wytwornym pokojem pani domu. Ówcześnie łóżko tego typu spotykamy w projektach nowoczesnych sypialni, przy czym należy wspomnieć , iż są to stosunkowo wysokie pomieszczenia.
Łóżka przepięknie wyglądają we wnętrzach w stylu nowoczesnym, kolonialnym, oraz klasycznym, ze sztukateriami- wnętrzach angielskich i francuskich.

W zależności od aranżacji wnętrza baldachim można przyozdobić. Na baldachimie można zawiesić delikatne, półprzeźroczyste zasłonki lub delikatne, szlachetne tkaniny. łóżka posiadaja także tapicerowany, wysoki zagłówek. Dzięki niemu bez problemu możemy zaaranżować sypialnię z łóżkiem na samym środku pomieszczenia.

Nam osobiście najbardziej podobają się nietypowe zestawienia- nowoczesne łóżko w ozdobnym, luksusowym wnętrzu. Taki miks stylów wymaga doświadczenia w projektowaniu wnętrz.

łóżko z baldachimem w sypialni, projektowanie sypialni, driade, Ralph Lauren, Zanotta, Gervasoni

1. BB Italia drewniane łóżko z baldachimem.

2. Gray 81 bed, Gervasoni  projekt łóżka wykonała Paola Navone w 2008r. Wykonane z drewna orzechowego, pomalowane na biały lub szary kolor.

3. Giuseppe Canevesew 2004r. zagłówek łóżka wykonano z lakierowanego  MDF z namalowaną czarno-białą grafiką. z czarną grafiką. Nogi i konstrukcja baldachimu wykonana została z aluminium. Cena 30.000PLN 

4. RL1 Cube Bed, Ralph Lauren wyposiada aluminiowy baldachim, który tworzy konstrukcję całego łóżka. zagłówek jest wysoki i tapicerowany wysokiej jakości skórą. 

5. Edward II ,Driade zaprojektowane przez Astona Astori w 2005r. Łóżko wykonane zostało z drewna merbau oraz metalu. Dostępne jest wraz z lnianymi kurtynami.  Cena od 6.000PLN

6. Otto 189E, Gervasoni zaprojektowane przez Paola navone. Łóżko zostało zaprojektowane przez Paola Navone z myślą o osobach które koncentruja się na ochronie przyrody, gdyż łóżko wykonane jest z surowców naturalnych. Sylistyka łóżka jest lekko orientalna, gdyż wykonana jest z amerykańskiego orzecha który ma czerwonawą barwę.

7. RLX Bed, Ralph Lauren jedno z najpiękniejszych łóżek. Kwintesencja elegancji i prostoty. Baldachim wykonany z anodyzowanego aluminium. Zagłówek oraz podstawa łóżka są tapicerowane. Cena 162.000PLN

8. MDF Italia  bez zagłówka i postawy, dobrze się sprawdzi blisko ściany bądz z dużymi poduszkami.

9. Modern Vancouver firmy Maxalto zaprojektowane przez włoskiego projektanta Antonio Citterio i wykonane z litego drewna, zagłówek tapicerowany

10. Zanotta zaprojektowane przez Emaf Progetti. Wymiar łóżka to 210x180x195cmH


Poniżej prezentujemy projekty wnętrz sypialni z wykorzystaniem eleganckich łózek z baldachimem w stylizacji nowoczesnej i klasycznej:

elegancka sypialnia, eleganckie łóżko, projekt eleganckiej sypialniOpracowanie: Room77
Zdjęcia prasowe firm
   
Strona Główna | O nas | Realizacje | Oferta | Kontakt | Sklep meblowy | Wycena projektu | Poradnik budujacego